Bu Altcoin En Kötü Günde Bile Kazandırır : Coti Coin

Yaptığı tahminlerle yatırımcıların ilgisini çekmeyi başaran Scott Melker Coti Coin‘in piyasada en umut veren altcoinlerden birisi olduğunu açıkladı.

Kripto para analisti : Scott Melker

Peki bu kadar kazandırması düşünülen Coti COTI Coin nedir?

İnternet Parası: Coti Coin

Coti internetin parası olarak kendisinden söz ettirmektedir. Blockchain üzerinde kendine özel bir finans, ödeme ekosistemi yaratmak istiyor. Çıkış noktası nasıl olmuştur?

Normal dünyadaki global finans sisteminde yüksek ücretler var, işlemlerde gecikmeler meydana geliyor, katılımcı sayısının az olması ve o yüzden güvenlik sıkıntılarının olması vs. gibi etkenler nedeniyle Coti ortaya çıkmıştır. Amaç geleneksel finansın zorluklarını karşılamak için çözüm bulmaktır.

Coti coin; merkezsiz bir ödeme platformu olmaya çalışmaktadır.

Yani özetle Coti ; merkezi olmayan ödemeler için tasarlanmış, tamamiyle ödemeleri kendisine konu edinen bir platformdur.

Coti Projesinden İddia : ” Blockchain Aranan Çözüm Değil ”

Coti projesinde ki en önemli iddia şu : Kripto paraların çoğunun ödeme işine yaradığını ama direkt olarak ödeme sistemi çözmek için ortaya çıkmadıklarını iddia etmektedirler. Bizim amacımız ise direkt olarak bu ödeme sistemlerine bir yenilik getirmek diyorlar. Bunu yaparken de DAG teknolojisi üzerine kurulmuş bir yapı kullanmışlardır.

Coti projesinin bunları yapmasında ki bütün amaç yukarıda da belirttiğimiz gibi geleneksel finans zorluklarını aşmaktır.

DAG Teknolojisi Nedir?

DAG teknolojisi ; block ağ üzerinde ki doğrulamaların doğrusal olarak değil de işlemlerin kendilerinden önceki işlemleri doğrulayarak hareket etmesidir. Coti’ de de her işlem kendisinden önceki diğer iki işlemi doğrulamak zorundadır. Böylece çok hızlı bir yapıyı elde etmiş olmaktadırlar.

Neden DAG’ i Tercih Ediyorlar?

Coti Coin Tercihi : DAG Teknolojisi

Düşük işlem ücretleri DAG altyapısına müsait olduğu için ve ödemelerde bu sebeple en uygun altyapı DAG’de olduğu için Coti Coin tercihini bu yönden yapmaktadır.

Hatta Coti’ de ” Çoklu DAG ” denilen bir yapı bulunmaktadır. Bu da bağımsız DAG kümelerini oluşturmaktadır. Sonuç olarak işletmelerin kendi stabil coinine örnek olarak yapmasına olanak sağlamaktadır.

Blockchain’ de alan içerisinde ne kadar fazla kullanıcı olursa sistem o kadar yorulmaktadır. Ancak DAG sistemi içerisinde ne kadar insan olursa sistem o kadar verimli çalışmaktadır.

Coti Pay Nedir ?

Coti Pay bir ödeme sistemidir.

Coti Pay’i hem Android hem de Ios ‘da kullanabilmekteyiz. Aynı zamanda şirketlerde direkt satın alarak kullanabilmektedir.

Coti Pay aslında satıcıların da direkt Paypal tarzında bir ödeme kabul etme platformu olarak da çalışacaktır.

Coti ( COTI ) Coin Grafik

Yazının yazıldığı dönemdeki Coti Coin grafiği..

Coti ( COTI ) Coin Ne Kadar?

Yazının yazıldığı tarihte;

COTI Fiyat : $0,239031

COTI ROI : 267.9%

Piyasa Değeri : $157.710.144

Piyasa Değeri Hakimiyeti : %0, 01

Ticaret Hacmi : $117.432.890

Hacim / Piyasa Değeri : 0. 7324

24S Düşük / 24s Yüksek : $0, 218415 / $0, 266393

7d Düşük / 7d Yüksek : $0, 191076 / $0, 222588

Piyasa Değeri Sıralaması : #188

Tüm Zamanların En Yükseği : $0, 266393 ( -11,1% ) ( Mart 2021 )

Tüm Zamanların En Düşüğü : $0, 00556342 ( 4155,3% ) ( Aralık 2019 )

Başa dön