Güvenli Blockchain Uygulamarı: CELR Coin

Merkeziyetsiz uygulamalara uygun bir ölçeklendirme sağlayacaklarını belirten Celer Network, CELR Coin ile piyasada. Celer Network, ücretsiz işlemler yapabilmek adına akıllı sözleşmeleri kullanıyor.

Celer Network Nedir?

Celer Network hızlı, kullanışlı, düşük maliyetli ve güvenli blockchain uygulamaları oluşturmak amacıyla kurulan ve 2 katmanlı ölçeklendirme platformudur. Projeyi yaratan ve geliştiricilerine göre Celer Network, Lightning Network gibi mevcut olan çözümlerin hızından 15 kat daha hızlı. Celer Network sayesinde herkes hızlı bir şekilde merkezi olmayan uygulamaları oluşturabilir ve kullanabilir.

Celer geliştiricileri, Celer Network’teki hızlı işlemleri takip edebileceğiniz bir uygulama olan CelerX’i de oluşturdu. Ayrıca özel bir SDK ve geliştirici portalına sahiptir. CELR Coin de Ethereum ağında teşvik edici sistemler ve hizmet sağlayıcıları, hizmet ve işlem ücreti gibi bir çok hizmeti bulunan bir ERC-20 tokendır.

CELR Coin Nedir?

Binance’de son iki token, yani BitTorrent Token (BTT) 7,2 milyon dolara saniyeler içerisinde ulaştı ve tükendi Diğeri ise Fetch.AI (FET) oldu ve 6 milyon dolarlık token bir anda satıldı. CELR Coin de Binance’de bu şekilde fonlanan bir kripto para olarak görülebilir. İyi fonlanmış projelerin Binance borsası üzerinden satılması Binance Coin yatırımcılarını oldukça sevindirdi.

Celer Network Özellikleri Nelerdir?

  • Zincir dışında akıllı kontrat kullanımı ile sıfır işlem ücreti.
  • Güvenlik ve yüksek likiditeyi zirveye taşıyan ilk zincir dışı kripto ekonomisi tasarımı.
  • İşlem gecikmeleri minimum seviyede. Şimdiden işlem gecikmesi süresi 10.000x azaltıldı.
  • Mikro ödemeler için ödemeler minimum seviyede. Ethereum ağında 100x daha az komisyon alınıyor.

CELR Coin Piyasa Değeri Nedir?

Celer Network Coin en büyük ve yaygın kripto para borsalarından olan Binance sayesinde kolaylıkla satın alınabilir. Türkçe dil desteği vardır ve kimlik onayı gerekmez, bu sayede hızlı işlem yapılabilmesiyle Binance platformu genellikle tercih edilebilir. Şu anda 1 CELR Coin = 0.051 dolar olarak işlem görüyor.

Başa dön