Hizmet Ödemeleri Kolaylaştı: STPT Coin

STPT Coin, Standart Tokenizasyon Protocol Network platformunun yerel kripto para birimidir. STP kendini global olarak dijital varlıkların kullanımını kolaylaştırmak ve ödemeleri hızlandırmak amacıyla tasarlanmış bir ağ olarak tanımlar.

STPT Coin

STPT Coin Nedir?

Standard Tokenization Protocol Coin, projeleri, hizmet sağlayıcıları ve yatırımcıları dahil eden ve verilen hizmetler için bir ödeme yöntemi olarak kullanılan bir token’dır. STPT Coin şu anda birçok platform üzerinden kullanıma açıldı. Ödül olarak, Micro Token Teklifleri ve dijital stake gibi etkinliklere katılım izni olan Blockzone.com da dahil olmak üzere çeşitli ağlarda geçerliliğini sürdürüyor.

STP Platformu Nedir?

STP ekibi ve topluluğu, Asya’da ciddi bir oluşumla bu seviyeye kadar geldi . STP platformunun yaratılması ve gelişmesi Çin, Kore, Rusya ve Güneydoğu Asya gibi merkezlerde olmuştur. Ayrıca topluluğun büyük çapta büyümesine yardımcı olan Block72 gibi büyük isimler de mevcut. Ağ geliştikçe ve büyümeye devam ettikçe, daha büyük bir kitle ile buluşmak, küresel topluluğa ulaşmak ve STP Ağı üzerinde geliştirilen daha farklı uygulamalarla etkileşim halinde olmak için STPT Coin kullanılacak.

STPT Coin Nerelerde Kullanılır?

Uluslararası lider firmalar, dijital anlamda varlıklarının oluşturma ve piyasaya girme işlemini gerçekleştirmek için Standard Tokenization Protocol’ü tercih ediyor. STP, her şirketlerle çalışmaya daima açık ve güzel bir uyum da sağlıyor. Bu uyum içerisindeyken firmalara tüm finansman seçeneklerinden en iyisini sunuyor ve hizmet veriyor. Buna ek olarak bireysel yatırım yapmak isteyenler mobil uygulamalar sayesinde kolaylıkla yeni STP-Standard token tekliflerine ve STP-Standard token varlıklarını yönetmek amacıyla varlık yönetimine erişebiliyorlar. Böylece platform projelerin istenilen kitlelere iletilmesine ve bireylerin kendileri için doğru yatırımları yapmalarına ve projeye katkı sağlamalarına yardımcı oluyor.

STPT Coin Fiyatı ve Geleceği Nedir?

STPT Coin grafiklerine belirli bir sapmanın üzerine çıktığı için yatırımcılar bu kripto para birimine karşı temkinli olunması gerektiğini belirtiyor.. Ancak yine de arkasındaki platformun gücünden kaynaklı olarak STPT Coin’e güvenen büyük bir kesim de var. İlk olarak STPT Coin’in 3 Eylül 2019’da 0,0058 dolar gibi bir rakamı görerek ile en düşük seviyesine geldi. En yüksek seviyeyi ise 27 Haziran 2019’da 0,0658 dolar olarak gören STPT Coin’in şu anda fiyatı 0.0504 dolar.

STPT Coin Nasıl Satın Alınır?

Standard Tokenization Protocol Coin(STPT), dünyada en yaygın kullanılan ve işlem hacmi açısından en büyük kripto para borsası olan Binance sayesinde hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde satın alınabilir. STPT Coin 24 Mart 2020 tarihinden bu yana Binnace borsasında listeleniyor. Ayrıca şu anda almak isteyen kullanıcılar için STPT/BNB, STPT/BTC ve STPT/USDT işlem çiftleri de kullanıma açık, yani alım-satım için ayrı bir komisyon ödemeden kendi elinizdeki token ile değişim sağlayabilirsiniz.

Başa dön