Kullanıcılar Daha Kolay Kar Elde Edecek : Bella Protokolü

Bella, merkezi olmayan finans protokolleri yani DeFi için kullanıcı arayüzüdür. ARPA proje ekibi tarafından oluşturulmuştur. Amaçları mevcut DeFi kullanıcılarının deneyimlerini basitleştirmek ve varlıklarını daha kolay kullanmalarını bu şekilde de daha fazla kar elde etmelerini sağlamaktır.

Bella protokolünün planlanan ürünleri vardır.

Bu planlanan ürünler şunları içermektedir:

  • Bella Likidite Madenciliği : Kullanıcılar Curve, BEL, USDC likidite sağlayıcı tokenlerini paylaşabilir ve BEL ödülleri alabilir.
  • Bella Flex Savings : Stabilcoinler ve diğer kripto para birimleri arası geri dönüş tarım stratejileri sunmaktadır.
  • Bella One Click : Varlıkları popüler DeFi ürünlerine dağıtmak için kullanılan akıllı bir portaldır.
  • Bella Borç Verme : LP belirteçlerini destekleyen merkezi olmayan kredi ürünüdür.

Bella Protokolü Nedir?

DeFi kullanıcı deneyimindeki yüksek ücretlerin ve mevcut sorunların üstesinden gelmek için ortaya çıkarılmıştır. Amaç DeFi ekosisteminde daha fazla kullanıcıyı meşgul etmektir. Bella, otomatik yeniden dengeleme ve çeşitli tarım stratejileri sunmaktadır. Hem deneyimli hem de deneyimsiz kullanıcılara Bella’nın veya zincirin gözetimi altında hitap etmektedir.

Projenin yaptığı bir diğer iş ise, işlemleri birleştirerek ve akıllı sözleşmelerle gruplar halinde etkileşimler kurarak işlem gazı ücretlerini en aza indirmektir.

Platformdan elde edilen işlem gelirlerinin bir kısmı BEL kursiyerlerini ve seçmenlerini ödüllendirmek için kullanılır. Bununla birlikte BEL sahipleri hizmet indiriminden yararlanabilirler.

Bella Protokol Fiyatı

Bella Fiyat
Bella Grafik
Başa dön