Para Kazanmanın Bir Kolay Yolu Daha: Alpha Coin

Alpha Coin, Alpha Finance Lab platformunun yerel token’ıdır. Binance Smart Chain (BSC) üzerinden oluşturulan Alpha Finance Lab, Alpha Coin’i satışa sunduğu sırada bir çekiliş de gerçekleştirdi. Peki Alpha Coin ne işe yarar?

Alpha Coin Nedir? Ne İşe Yarar?

Alpha Coin Ne İşe Yarar?

Alpha Coin, Alpha finansın kararlarına ve alt ürünlerine ulaşmayı sağlayan, kısaca sahibine söz hakkı veren bir yönetim kripto para birimidir. Aynı zamanda ALPHA stake ederseniz, farklı türlerde de kripto para kazanmanız mümkündür. Kullanıcıların en kolay şekilde kripto para kazanmasını sağlayan platformlardan biridir.

Alpha Lending Nedir?

Alpha lending sistemi borç alma, borç verme ve faiz işlemleri gibi işlemler için kullanılan bir Alpha Finance ürünüdür. Bu ürün ile ALPHA yatırımcılarına kaldıraçlı yapabilme yeteneği sağlanmaktadır. Kripto paralarınızı bu platforma vererek yüksek faiz getirilerine sahip olmanız kolay ve mümkün. Bu sistemde siz banka görevi görürsünüz, platform ise aracı olarak çalışır. Kullanıcılar kaldıraçlı işlem açmak istedikleri zaman ise sizin verdiğiniz kripto paralar ile borçlanarak işlem açabilirler.

Risk Minimum Seviyede

 Tüm kullanıcıların için riskleri en düşük seviyeye indiren ve gelirini maksimumu seviyeye ulaştırmayı amaçlayan Alpha, kullanıcıların Curve, Balancer ve Uniswap’ta likidite madenciliği yaparak bir getiri sağlamasına yardımcı olur. 2020 yılında 2.4 Dolar gibi sayıları görerek rekor kıran Alpha ciddi bir düşüş yaşamıştır ve güncel fiyatı 0.02 Dolardır.

Başa dön