Ücretsiz Jetonlarla Ödüllendiriyor : MTL Coin

Metal Pay uygulamasında para harcadığınızda veya gönderdiğinizde, aldığınızda MTL Coin jetonlarıyla %5′ e kadar kazanabilirsiniz. Örneğin; Metal Pay uygulamasıyla 100 $ harcadığınızda hem siz hem de alıcı MTL ‘de 5 $’ a kadar kazanabilirsiniz.

Bu tokenleri de likit metal olarak da düşünebiliriz. Çünkü bunlar borsalarda diğer kripto para birimleri ile kolayca takas edilebilmektedirler. İstersek uygulama içinde nakite de dönüştürebiliriz. Ancak sadece MTL coini elimizde tutmak istiyorsak bunun içinde ödüller vardır. Metal, kripto para dünyasına kolay erişim sağlarken ödeme süreçlerini basitleştirmektedir.

Metal MTL Coin Nedir?

MTL Vault; Bitcoin, Ethereum ve ERC20 tokenleri için bir web cüzdanı konseptinde olan MTL’nin ilk uygulamasıdır. Gelecekte Litecoin ve Monero’yu da eklemeyi düşünmektedirler.

MTL Vault’un amaçlarından birisi de FDIC sigorta banka hesapları eklemek istemeleridir. Yani bir banka hesabıyla madeni para alıp satabiliriz.

Metal Pay’i Rakiplerinden Ayıran Ne?

Metal Pay’i rakiplerinden ayıran özelliklerden biri arkadaşlarınıza nakit gönderebilmeniz hatta onları uygulamaya davet ederek MTL jetonları kazanabilme avantajını size sunmasıdır. Aynı zamanda uyguluma nakit yerine size MTL gönderebilme imkanı sunmaktadır.

Bir diğer özellik ise kazandığınız MTL uyguluma sayesinde kolayca nakide dönüştürebilir. Arkadaşlarınıza gönderdiğiniz MTL’de herhangi bir ücret ödemek durumunda kalmazsınız. Aynı zamanda iki tarafta para kazanıyor olacak!

Düşündüğümüz zaman insanlar zaten birbirlerine para göndermek için uygulamalar kullanıyor. Neden aynı zamanda para gönderirken kripto para da kazanmasınlar ki?

Ev sahibimize kirayı nakit yerine MTL ile ödediğimizi düşündüğümüzde dolar cinsinden baz alırsak; her ay 1000 ABD doları ödemeniz demek ikinizin de ayda 50 ABD doları MTL kazanmış olmaktayız.

Proof Of Work Aracılığa İle MTL Coin

Proof of Work aracılığı ile madeni paraları madencilere dağıtmak yerine, PoPP MTL’nin insanlara madeni para dağıtma yöntemidir. MTL ile kimliğinizi onayladıktan sonra para göndermek için veya kriptoya döndürme işlemini gerçekleşirmeniz için sizi ödüllendirmektedir.

Satıcılar İçin MTL Coin Ücretli Mi?

Eşler arası ücretsiz olan MTL coin satıcılar arası ücretlidir. Ancak satıcılar; satıcı haklarında indirim hizmetleri vermek için MTL ile platform kredisi satın alabilmektedir. Satıcılar eğer MTL ile ödeme yaparlarsa %5 indirim hakkı kazanmaktadırlar.

” Metal PoPP Girişimi ” için sadece 100 işletme uygundur.

Bunlardan San Francisco CA’daki 50 işletme, Los Angeles CA’daki 15 işletme, New York’ta 15 işletme, NY Dünya için 20 işletme şeklindedir.

MTL Coin Rakipleri

MTL Coin’in de kendi başarısına göre rakipleri vardır. Bunlardan;

  • Coinbase, işletmelerin digital para ödemelerine izin verir ancak hiçbir zaman ödül vermemektedir.
  • Bread uygulamasının ise kullanıcılarını teşvik etmek için BRD biçiminde kendi yerel belirteçleri vardır. Ancak yine para gönderek ücretsiz BRD almak mümkün değildir.
  • Venmo, Paypal, WeChat gibi sayısız ödeme yapmak için platform mevcuttur. Ancak şu an için bu mobil uygulamaların kripto para birimi entegrasyonu yoktur.

MTL Coin Ekibi ve Kurucusu Kimlerdir?

MTL Coin 2016 yılında San Francisco’da geliştirilmeye başlanmıştır. CEO’su Marshall Hayner’dir.

Marshall Hayner

Dünya nüfusunun birçoğu hala kripto para birimi hakkında yorum bilmemekte ve anlamamaktadır. Mobil ödeme uygulamaları ise hızla büyümeye devam etmektedir. MTL ise bu iki taraf arasında bir köprü görevi görmeyi amaçlamaktadır. Ücretsiz MTL sayesinde insanlar daha fazla kripto paraya aşina olma imkanını yakalayabilir.

MTL Coin Ne Kadar?

Yazının yazıldığı tarihte MTL Coin Fiyatı
MTL Coin Piyasa Değeri

MTL Coin Grafik

Yazının yazıldığı tarihte MTL Coin grafik
Başa dön