Verimli Yatırımcı Topluluğu: TCT Coin

TCT Coin, Ethereum tabanlıdır ve TokenClub platformunun kripto para birimidir. TokenClub ise yatırımcılarına tek bir elden hizmetler sunan, özgün, güvenilir ve verimli bir yatırımcı topluluğu yaratmak isteyen bir projedir.

TCT Coin

TokenClub Nedir?

TCT Coin, TokenClub platformunun yerel kripto para birimidir. Bu platformun iddiası ise kripto para birimleriyle ilgili tüm hizmetleri tek elden sunması. İşte TokenClub’ın sağladığı hizmetlerin bir kısmı:

  • Piyasa verileri: Platform, tüm para birimlerini ve binlerce medyaya tek elden erişim sağlıyor.
  • Çoklu borsa: Kullanıcılar tek bir hesap kullanarak birçok borsa seçeneği ile işlem yapabilir.
  • Danışmanlık: Günlük piyasa takibi, yorumlar ve profesyonel olarak hazırlanmış raporlar kullanıcıların hizmetinde.
  • Sosyal platform: TokenClub kullanıcılarına anlık olarak iletişim halinde olmayı yani mesajlaşma, sosyal ağ ve özel madencilik sistemi gibi olanaklar sağlıyor.
  • Canlı yayın: Platform, 20 milyondan fazla ziyaretle 400’den fazla canlı gösteriyi kullanıcıları ile buluşturuyor.
  • Oyunlar ve e-ticaret: Platform kullanıcılarına ek olarak ikili işlem imkanı, trend tahminleri, token ile oynan oyunları ve token e-mağazası gibi imkanlar da tanıyor.

TCT Coin Nasıl Satın Alınır?

TokenClub Coin, kullanımı en yaygın olan kripto para borsası olan Binance aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde satın alınabilir. İşlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para platformu sayılan Binance, TCT Coin’i 21 Ocak 2020’de listesine aldı. Ayrıca Binance kullanıcıları şu anda TCT/BNB, TCT/BTC ve TCT/USDT gibi işlem çiftlerini de kullanabiliyor.

TCT Coin Piyasa Değeri Nedir?

Şu anda piyasada 1 TCT Coin = 0.027 Dolar olarak işlem görüyor. Ayrıca 13 Mart 2020 tarihinde 0,0028 dolar ile minimum fiyatını gören TokenClub’ın (TCT), 11 Ocak 2018 tarihinde 0,1012 dolar ile kendi rekorunu kırdı.

Başa dön